Ahmet Türk’ün Bahçeli’ye Ziyaret Engeli Kalktı

47 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 11:37 tarihinde yayınlandı
Ahmet Türk’ün Bahçeli’ye Ziyaret Engeli Kalktı

Eskiden Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ahmet Türk için haftada iki kez adli kontrol kararı uygulanıyordu. Bu karara yapılan itiraz sonucu, adli kontrol ayda bir kereye indirildi. Bu adli kontrol yüzünden Ankara ve İstanbul’ a gidemeyen Ahmet Türk’ ün böylece engeli kalmazken, MHP lideri Devlet Bahçeli ile yapmak istediği görüşmeleri de yapabilecek.

24 Kasım’ da Mardin’ de olan soruşturma kapsamında tutuklanan ve 3 Şubatta sağlık sorunları nedeni ile salınan Ahmet Türk’ e hafta iki kere adli kontrol kararı konmuştu. Bu karara yapılan itiraz sonucu ayda bire inince yapmak istediği görüşmeleri yapabilecek.

Ahmet Türk İle Devlet Bahçeli Yakında Görüşecek

Ahmet Türk tutuklanıp cezaevine gönderilmesine karşın, tutuksuz yargılanması gerektiği yönünde açıklama yapan Bahçeli’ ye, Ahmet Türk cezaevinden çıkınca teşekkür etti. Yakında Ahmet Türk Bahçeli ile yüz yüze görüşecek. Bunların dışında Ahmet Türk, Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu ve Bülent Arınç ile görüşmek istediğini de söyledi. Ayrıca İstanbul’ da sağlık kontrolünden de geçecek.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz