Ak Parti Genel Başkan Yardımcısından Çarpıcı Açıklamalar

45 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 11:36 tarihinde yayınlandı
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısından Çarpıcı Açıklamalar

Hayati Yazıcı partililere seslendiği konuşmasında birçok konu hakkında fikirlerini dile getirdi. Partililere yeni başkanlık sitemi hakkında verilen eğitim sırasında konuşma yapan Yazıcı bu sistem için eleştiride bulunan ilerisi için seçilecek başkanların vasıfları hakkında şüpheye düşenlerin millete de hakarette bulunduğunu söyledi.

Ak Partiye Ve Politikalarına Övgü Yağdırdı.

Ak partililer için verilen eğitimde konuşmalarına devam eden Hayati Yazıcı Ak Partinin bir marka değeri oluğunu yaptığı projelerin başlangıç noktasının insan olduğunu anlattı. İnsanı Halkı düşünerek yaptıkları projeler ile başarı yakaladıklarını anlatan Yazıcı muhalefet patilerinin ellerini kolalını bağladıklarını iddia etti.

Başkanlık Sitemine Eleştirilere Yanıt

Hazırlanan yeni yönetim sisteminde getirilen eleştirileri yersiz bulan Yazıcı bir kişiye verilen yetkilerin halihazır da ki sistemde ki eksikleri gidereceğini anlatırken yasama, yürütme hakkının halkta daha fazla olacağını sözlerine ekledi. Muhalefet partilerinin gensoru konusunun ortadan kalkması işin yaptığı eleştirilere de sistemin gereği diyerek cevap verdi. Ak Partinin popülerlik peşinde olmayan bir parti olduğunun işlerinin halkın gerekleri için çalışmak olduğunu söyledi.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz