Alpay Özalan Bilinmeyenleri Açıkladı

72 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 12:15 tarihinde yayınlandı
Alpay Özalan Bilinmeyenleri Açıkladı

TFF 1.Ligin zirve mücadelesi veren ekiplerinden Eskişehirspor’da Alpay Özalan ligde alınan 5 – 1’lik Manisaspor mağlubiyetinin ardından teknik direktörlük görevinden alınmıştı. Alpay Özalan ise yaptığı açıklamalarla takımdan ayrılması nedeni olarak referandum sürecindeki görüşünün hayır olması olduğunu açıkladı.

İste Alpay Özalan’ın bazı açıklamaları

Alpay Özalan açıklamalarına Eskişehirspor’dan ayrılma nedeni olarak alınan Manisaspor mağlubiyeti olmadığını, referandumda hayır diyeceğini açıkladığı için takımdan kovulduğunu dile getirdi. Hayatının her alanında doğru bildiklerini savunduğunu dile getiren başarılı teknik adam hayır açıklaması yaptığı için pişman olmadığını dile getirdi.

Alpay Özalan başka ne dedi?

Genç teknik adam açıklamalarına çok konuşulan Göztepe – Eskişehir mücadelesi hakkında da bilgi verdi. Bilindiği gibi Eskişehirspor yönetimi Göztepe maçında takımı sahadan çekmiş ve Eskişehirspor sahadan 3 – 0 hükmen mağlup sayılmıştı. Alpay Özalan bu kararı kulüp başkanı Halil Ünal’ın verdiğini ve başkandan habersiz takım hakkında hiçbir karar vermediklerini dile getirdi. Alpay Özalan ayrıca kendisine yapılan haksızlıkların ve baskıların organize bir işlem olduğunu dile getirdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz