Amazon Firmasından Chime Atağı

74 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 12:34 tarihinde yayınlandı
Amazon Firmasından Chime Atağı

Sanal oramda birçok çalışması olan Amazon firması yeni bir çalışması ile büyük beklenti içine girdi. Yeni kurduğu sistem ile dünyada hatırı sayılı rakipler edinen Amazonun yeni geliştirdiği projenin başarısı merak konusu.

Amazon Görüntülü Konuşma İşine Girdi

Dünyada özellikle Skype ve Google Hangouts görüntülü konuşma konusunda lider konumunda. Amazon da yeni çıkardığı ve Chime ismini verdiği videolu konuşma piyasasına girdi. Amazon başlattığı çalışma ile günlük kullanıcı kitlesinden daha çok firmaları hedef alıyor. Chime kullanıcıları için konferans, video aramaları gibi hizmetleri sağlıyor.

Chime Ücretli Mi Olacak

Amazon Web Service ile sunulan Chime birden fazla kullanıcı için farklı kategori ve ücretlerde hizmet verecek. Sınırlı kullanıcılar için ücretsiz olan uygulamadan Plus Edition kullanıcı olmak isteyenler 2.50 dolar gibi rakam ödemek zorunda. Pro kullanıcıların aylık ödemesi gereken rakam 15 dolar. Uygulama, ilk kullananlar için ücretsiz hizmet veriyor. Sisteme üye olanlar 1 ay boyunca Pro kullanıcı haklarına sahip. Herhangi bir ödeme bilgisi alınmayan deneme sürümünün süresi dolunca ücretsiz kullanıcıya otomatik geçiş sağlıyorsunuz.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz