Başbakan’ın AVM – AYM Sözleri Üzerine BBP ”Vatandaş Pazara Çıkamıyor” Dedi

78 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 11:40 tarihinde yayınlandı
Başbakan’ın AVM – AYM Sözleri Üzerine BBP ”Vatandaş Pazara Çıkamıyor” Dedi

BBP partisi Genel Başkanı olan Mustafa Destici, vatandaşların semt pazarına zor giderken nasıl alışveriş merkezine gitsinler dedi. Ülkemiz de artık işsizlik sorununun çok arttığını ve vatandaşların ekonomik olarak çok zorlandığını da sözlerine ekledi.

Mustafa Destici düzenlediği haftalık basın toplantısında, terör örgütleri ile mücadele ederken hayatını kaybeden asker ve polisler rahmet dileyerek başladığı konuşmasına ülke ve dünya gündemini değerlendirerek devam etti. Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre ülkede son yedi yıl içinde işsizliğin rekor seviyeye ulaştığını söyleyen Destici, vatandaşalrın çok büyük ekonomik problemler ile uğraştığını söyledi. Pazar fiyatlarının attığını, asgari ücret ile çalışanlar ile emeklilerin çok zor geçindiğini söyledi.

Başbakan Binali Yıldırım’a AVM Yanıtını da Verdi

Gerek ülke gerekse vatandaşın borç batağında olduğunu söyleyen Destici, Başbakan’ın CHP AYM’ ye gidiyor biz ise AVM’ ye gidiyoruz sözleri üzerine, ”Başbakan siz AVM’ ye gidebilirsiniz ama vatandaş bırakın AVM’ ye gitmeyi, semt pazarına zar zor gidiyor” diyerek yanıt verdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz