Çağla Şikel İle Hakan Akkaya’nın Öpüşme Görüntülerine Çağla Şikel’in Cevabı

29 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 13:13 tarihinde yayınlandı
Çağla Şikel İle Hakan Akkaya’nın Öpüşme Görüntülerine Çağla Şikel’in Cevabı

New York Moda Haftası’na katılan Hakan Akkaya ve manken Çağla Şikel’in öpüşürken çekilen resimlerine Çağla Şikel’den hızlıca bir yanıt geldi Şikel yaptıpı açıklamada aslında yanaktan öpüşeceklerini ancak o anda öyle denk geldiğini belirtti. Çok konuşulan bu görüntülere Çağla Şikel Renkli Sayfalar programında yaptığı açıklamalar ile açıklık getirdi.

Çağla Şikel Bol Bol Alışveriş Yaptı

Posyumda defile sonrası stresini Ney York sokaklarında atan Çağla Şikel alışveriş yaptı. Çocukları için alışveriş yaptığını söyleyen ünlü manken kendisi için alışveriş yapmadığını belirtti.

Çağla Şikel ve Beklenen Açıklama

Fotoğrafın oldukça çok konuşulmasının ardından ünlü mankenden de yanıt gecikmedi. Olay fotoğraf hakkında açıklama yapan manken Hakan Akkaya ile öpüşmesinin tamamen tesadüf olduğunu açıkladı. Yanaktan öpüşecekleri sırada yanlışlıkla böyle olduğunu açıkladı. Bu kadar başarı kazanıldıktan sonra sadece o fotoğrafın konuşulmasını ise oldukça enteresan bulduğunu açıkladı. Herkesin kendi bakış açısı olduğunu ve herkesin istediği yorumu da yapabileceğini söyledi. Ünlü manken sözlerini ise sıkıntı yok diyerek bitirdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz