Galatasaray Teknik Direktöründen Sabri İçin Şaşırtıcı Soru

24 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 12:05 tarihinde yayınlandı
Galatasaray Teknik Direktöründen Sabri İçin Şaşırtıcı Soru

Galatasaray Hollandalı hocası ile mukavelesini fes ederken adı uzun zamandır anılan teknik direktör Tudor ile anlaştı. Karabük Sporda başarılı bir sezon geçirirken İgor Tudor Galatasaray ile anlaştı.

Tudor’dan Sabri Yorumu

Futbolculuk döneminde İtalya’da top oynayan Tudor, Juventus forması giyerken oldukça başarılı bir grafik çiziyordu. Türk takımlarının da gündemine gelen genç teknik adam 2003 yılında İtayla temsilcisi forması ile Galatasaray’a karşı mücadele vermiş Galatasaray’ın yer yer eleştirilsede sevilen oyuncusu Sabri’ye karşı oynamıştı. Tudor akşam saatlerinde geldiği Galatasaray tesislerinde yöneticiler ve çalışanlar ile sohbet edip tanışırken Sabri hala mı futbol oynuyor diye espri yapınca herkes gülmeye başladı. Tudor, Sabri için sözlerine bana karşı karşıya geldiğimiz maçta çalımda atmıştı dedi.

Tudor’dan Yeni Takımına Övgü

Tudor sohbet sırasında Galatasaray takımının büyüklüğünü ve taraftar gücünü bildiğini belirtirken Galatasaray Kulübünden olmaktan çok mutlu olduğunu anlattı. Hırvat çalıştırıcı Galatasaray ile oynadıkları maçtan sonra stadın ve taraftarının etkisinin devam ettiğini anlatırken maçtan sonra o zamanki takım arkadaşları ile aralarında bunun sohbet konusu olduğunu da söyledi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz